• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • real2_03.jpg
Rakstu skatīšanās reizes : 1514676
LatvianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Pakalpojumi

TETOVĒJUMI:

*Veicam Tetovējumus 3D stilā,"Tribal", "Maori" ( Polinēzijas stilā ), vienkārši un sarežģīti zīmējumi, ornamenti, ziedu kompozīcijas, vienkārši un sarežģīti tematiskie sižeti, teksti, burti, hieroglifi, arābu raksti, gotu šrifti, rūnu zīmes, portreti, tetovējuma atjaunošana vai pārklāšana, tetovējumi uz rētām vai strijām, vecu, izbalējušu tetovējuma pārklāšana ar krāsām, labošana, pārklāšana ar jaunu vai tā pilna pārtaisīšana.
*Mākslas un krāsainie tetovējumi: jebkurš tetovējums, kurš ir radīts mūsu salonā, ir mākslas darbs, viss ir atkarīgs tikai no tavas fantāzijas un vēlmēm, mūsu meistari tos īstenos ar labākajām krāsām un ļoti kvalitatīvi.
*Tetovējumi uz retām: tie palīdz noslēpt rētas uz ķermeņa, meistari maksimāli pieskaņos zīmējumu un krāsas, lai tie ne tikai nosegtu rētu, bet lai arī izceltu to ķermeņa daļu ar skaistu tetovējumu.
*Tetovējumu labošana un pārklāšana: tetovējumu labošana — atjaunojam vecus, nepabeigtus un nekvalitatīvus tetovējumus vai pilnīgi tos pārtaisam ar jaunu tetovējumu.
*Tikko pabeigts tetovējums: uzskatāms par brūci, tāpēc aptuveni 2 nedēļas nedrīkst apmeklēt saunu, solāriju, sauļoties, peldēties, mazgājoties dušā tetovējumu jāsargā no ūdens.
* Pirms tetovēšanas: jābūt pārliecinātam par ādas veselības stāvokli, lai nebūtu alerģiskas reakcijas pret tetovēšanas līdzekļiem.
*Vēlams, lai āda nebūtu iekaisusi, jo uz neveselas ādas tetovējumus netaisa.
*Klientus ar alerģiskām reakcijām un veselības problēmām lūdzam konsultēties ar savu ārstu pirms mūsu salona apmeklēšanas.

HENNA & JAGUA ART zīmējumi, ornamenti:

Jagua pakalpojumu cenas no 0,3.€./cm2, minimālā salona cena 15. €. bez rotaslietas,
*Ja ir bail no īsta tetovējuma, bet ir vēlēšanās pamēģināt kā tas izskatītos, tad ir iespēja izvēlēties
hennas zīmējumus.
- Hennas zīmējums ir krāsas uzklāšana uz ādas neievadot to ādā.
- Hennas zīmējumi vidēji noturas uz ādas līdz 2 nedēļām atkarība no ādas tipa un zīmējuma vietas.
- Henna ir 100% no dabīga materiāla, ražota Indijā, nesatur ķīmiskas vielas un ir brūnā krāsā.

Uzmanību! Tā saucamā melnā henna satur para-fenīlenediamīnu, tā ir bīstama ķīmiskā viela, kas izraisa spēcīgas alerģiskās reakcijas un pat ādas iekaisumus vai ķīmiskus apdegumus.
JAGUA tattoo:

Jagua pakalpojumu cenas no 0,4.€./cm2, minimālā salona cena 20. €. bez rotaslietas,
Jagua gēls ir melnā krāsā un NAV melnā henna,tam ir raksturīgs augļu aromāts.
Jagua gēlu var izmantot bērniem un grūtniecēm.
Jagua gēls veido pilnvērtīgu zilimelnu krāsu, kas izskatās kā īsts tetovējums un turēsies uz ādas līdz 2 nedēļām bez korekcijas.
Jagua tattoo var koriģēt tik bieži cik jūs vēlēsieties, tādejādi pagarinot zīmējuma noturību līdz mēnesim un ilgāk.
Krāsa tiek iegūta no dabīgām izejvielām tādēļ neveidojas alerģiskās reakcijas vai ādas iekaisumi.
Krāsa satur: Aqua, Alcohol denat, Genipapo Americana, Xanthan gum, Citric Acid, Potassium sorbate.
Zili melns zīmējuma tonis sāk izpausties 24-48 stundas pēc zīmējuma veikšanas un ļoti atgādina klasisko tetovējumu, nezinātājam pamanīt atšķirības ir ļoti grūti.

PĪRSINGS:

*liela pīrsinga rotaslietu izvēle salonā - iespēja kombinēt jebkurus pīrsingus visdažādākās kombinācijās - mūsu salonā uz vietas Jūs varat tās iegādāties.

*pakalpojumus veic sertificēts pīrsinga meistars.

Auss ļipiņa, Auss skrimslis, Deguna spārns, Deguna starpsiena, Uzacis (horizontālais/vertikālais), Bridge-Virsdegune, Vaigs, Mēle, Smails, Antismails, Krūtsgals (horizontālais/vertikālais), Naba, Industriāls, Līdzenie caurdūrumi, Lūpa ( monro), Rotas samaiņa, Tuneļu sastiepšana-Mikrodermālais,intīmais pīrsings.

SPECIĀLISTU MĀCĪBU KURSI:
Mācību centrs “Biznesa ideju centrs” Tetovēšanas stila un mākslas studijā Viptattoo veic kursantu uzņemšanu uz profesionāliem skaistumkopšanas nozares meistarības un kvalifikācijas mācību kursiem pēc pieprasītām un interesantām specialitātēm ar perspektīvu strādāt labi atalgotā darbā:

Tetovēšanas mākslas meistars.

Henna & Jagua Art meistars.

Pīrsinga meistars.

Minimālās higiēnas kursi.